Magia Świąt - Be My Lilou Blog
Magia Świąt

Fashion

Magia Świąt

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najbardziej magicznych okresów w roku, w którym świat milknie a czas zwalnia.

Składając sobie wzajemnie życzenia wymieniamy się radością i miłością, dzielimy pozytywnymi emocjami. Takie właśnie jest Lilou! 100% pozytywnych emocji!

Najpiękniejsze prezenty świąteczne to te, które dajemy prosto z serca. Święta to najlepszy czas aby wyrazić swoje uczucia – biżuteria Lilou jest do tego idealna!

Tegoroczne Święta to przede wszystkim Kolekcja Sun - połączenie majestatu słońca i szlachetnego kwarcu. W jej skład wchodzą naszyjnik, pierścionek, kolczyki i bransoletka – total look!

M jak miłość, P jak pasja, A jak Anna – która z liter wyraża Ciebie najlepiej? Kolekcja Meaning to wyjątkowy alfabet, który pomoże Ci wyrazić wszystko co czujesz!

Dla prawdziwych fanek mody Lilou przygotowało coś specjalnego – unikatową mini torebkę Maię, obsypaną brokatem i wykończoną szlachetnym welurem. Będzie najlepszą towarzyszką podczas uroczystej kolacji wigilijnej, Sylwestra i wielu niezapomnianych imprez!

Kolejną propozycją Lilou są pierścionki inspirowane Znakami Zodiaku. Oryginalne projekty to modowa odsłona zapisanych w gwiazdach symboli. Każdy z nich kryje w sobie silną cechę znaku. Co mówi o Twoich bliskich?

Zapach jest kluczem do naszych wspomnień. Personalizowane perfumy Lilou stworzone w imię filozofii Live to Love celebrującej chwile, piękne wspomnienia i miłość. Zapach to unikalne połączenie śródziemnomorskich cytrusów, wanilii i ciepłych nut drzewnych. Subtelny flakon ozdobiony został blaszką, którą można dowolnie spersonalizować osobistym grawerunkiem, co czyni perfumy idealnym pomysłem na prezent świąteczny dla bliskiej osoby!

Czy już czujecie magię Świąt?